Hakkımızda

Temel amacımız,

ALEV ENDÜSTRİYEL MAKİNE Kaliteli ürün, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kuruluş aşamasından itibaren birçok hedefler belirlenmiştir. Bugün bu hedeflere birer birer ulaşılmış ve ulaşılmaktadır. Bu hedefler ise kullanıcı ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, sürekli değişim gösteren bu ihtiyaçlara cevap verilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartılması ve tüm üretimlerimizin kendi bünyemizde yapılması için tüm altyapıların oluşturulmasıdır.

Bu doğrultuda yeni ürün tasarımı geliştirilmesi amacıyla ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern ve estetik ürünler üretilir.

ALEV ENDÜSTRİYEL MAKİNE bugüne kadar gerçekleştirdiği bu başarılı yükselişi çok değer verdiği müşterilerine ve ortağı gibi gördüğü, yetişmiş ve firmasına gönül vermiş çalışanlarına borçludur.

 

Vizyonumuz,

ALEV ENDÜSTRİYEL MAKİNE En hızlı, en estetik, en kaliteli ürün ve servisi sunarak piyasaların öncelikli tercihi olmaktır.

Misyonumuz,

ALEV ENDÜSTRİYEL MAKİNE Kaliteli ve fark edilir çalışma prensibimizle bütün müşterilerimizin beğenisini kazanmak.

 

WhatsApp Destek Hattı